Pohyb a sport

Von jede taky Mates! aneb na hory s dětmi

Zimní sezóna je v plném proudu, jakkoliv k nevíře se to při pohledu z okna může zdát. Čím méně sněhu nám do měst a nížin poslední roky přinesly, tím víc nás to táhne do hor. Sáňky, lyže, snowboard a další zimní radovánky si můžeme ve vyšších nadmořských výškách stále užít dosyta. Samozřejmě za předpokladu, že nepodceníme přípravu a nenecháme doma nic podstatného. Jenže sbalit na hory děti, zvlášť ty velmi malé, není zrovna procházka růžovým sadem. A nezáleží na tom, jestli vyrážíte do Alp nebo jen do Beskyd na Apaluchu.

Kategorie

Nejčtenější články

Má smysl kupovat hnízdečko pro miminko?

Možná už jste je někde zahlédli. Na první pohled vypadají jako jednoduché látkové lůžko s mantinelem na všech stranách. Řeč je o hnízdu pro miminko, kterému se nejčastěji říká prostě „hnízdečko“.

Jak vybavit dětskou postýlku?

Jste-li nastávajícím rodičem, určitě nám dáte zapravdu, že týdny od oznámení těhotenství utíkají jako voda. Zařídit je toho potřeba víc než dost, a každý den je tak často vyplněn do poslední minuty. Záležitosti, které se zprvu jeví jako jednoduché, vám možná nakonec vezmou nejvíc času. Ku příkladu taková dětská postýlka.