Dětské kočárky

Jak vybrat sportovní kočárek

Výběr sportovního kočárku začínají rodiče řešit nejčastěji kolem 6. až 12. měsíce dítěte. Hlavními důvody, proč se začít poohlížet po sportovním nebo golfovém kočárku, jsou především pohodlí a zvýšený pohyb dítěte. Hluboká korbička klasického kočárku už začíná být malá, dítě chce navíc sedět, popř. už chodí, a celou procházku už v kočárku trávit nechce.

Jak vybavit kočárek na zimu

Pokud očekáváte nebo máte zimní miminko, říká se, že byste jej neměli brát na procházku, jakmile je venku nižší teplota než −5 °C. V našich zeměpisných šířkách, s čím dál teplejšími zimami, nás sice silné mrazíky zasáhnou jen na několik dní v roce, přesto bychom ale neměli brát ani mírně chladné počasí na lehkou váhu. Jak vybavit prcka i samotný kočárek tak, aby vaše zimní procházky byly pro všechny zúčastněné co nejkomfortnější?

Kategorie

Nejčtenější články

Má smysl kupovat hnízdečko pro miminko?

Možná už jste je někde zahlédli. Na první pohled vypadají jako jednoduché látkové lůžko s mantinelem na všech stranách. Řeč je o hnízdu pro miminko, kterému se nejčastěji říká prostě „hnízdečko“.

Jak vybavit dětskou postýlku?

Jste-li nastávajícím rodičem, určitě nám dáte zapravdu, že týdny od oznámení těhotenství utíkají jako voda. Zařídit je toho potřeba víc než dost, a každý den je tak často vyplněn do poslední minuty. Záležitosti, které se zprvu jeví jako jednoduché, vám možná nakonec vezmou nejvíc času. Ku příkladu taková dětská postýlka.